Baumit Akademie se blíží

Unikátní vzdělávací program Baumit Akademie přivítá první registrované zájemce na krajských konferencích již začátkem února roku 2018. Hlavní téma nového ročníku tohoto pravidelného programu vzdělávání nese název Zdravé bydlení.

 

Samozřejmě nebudou chybět ani další zajímavá témata z oboru stavebních technologií a materiálů. Stejně jako v letošním roce i v tom následujícím nabídne Baumit Akademie příležitost pro investory, projektanty, architekty a odborníky ze stavební praxe získat nové zkušenosti v rámci odborných přednášek na osmi krajských konferencích. Vedle přehledu o aktuálních inovacích v oblasti stavebnictví získá každý účastník akademie rovněž body do celoživotního vzdělávání členů ČKAIT (2 body) a ČKA (1 bod). Účast na krajských konferencích je bezplatná, avšak vzhledem k tradičně velkému počtu zájemců je nutná včasná registrace na webových stránkách společnosti Baumit. První krajská konference Baumit Akademie se uskuteční již 6. února 2018 v Praze a ve stejném městě bude přesně o měsíc později nový ročník této akademie ukončen. „Pevně věříme, že Baumit Akademie bude, stejně jako v minulých letech, přínosným informačním zdrojem pro práci špičkových odborníků z oboru architektury, projektování a stavebnictví. Již nyní evidujeme velký zájem nejen ze strany případných účastníků, ale také ze strany odborných médií, které s prezentovanými tématy rovněž pracují,“ potvrdil zájem o Baumit Akademii Ing. Jakub Moc, marketingový ředitel společnosti Baumit, spol. s r.o. Více informací k Baumit Akademii, včetně přihlašovacího formuláře, naleznete na webových stránkách společnosti Baumit.

www.baumit.cz/podpora/baumit-akademie/prihlaska

 

Společnost Baumit je již od roku 1993 českým výrobcem nejkvalitnějších stavebních materiálů, což potvrzuje i titul Nejlepší výrobce stavebnin roku, který v roce 2016 obhájila již posedmé. Jako dlouholetý lídr trhu dodává Baumit spolehlivá systémová řešení pro oblast fasád, omítek, potěrů, lepidel i betonů.

www.baumit.cz

Odešlete e-mailem zpět »

ERA21 vydává ERA Média, s. r. o.
Chleborádova 69/22, 619 00 Brno

Telefon: +420 530 500 801
E-mail: redakce@era21.cz
Projekt se v roce 2019 uskutečňuje za finanční podpory: Ministerstva kultury ČR, Nadace české architektury, Statutárního města Brna a Státního fondu kultury ČR
Copyright ©2004-2019 ERA Média, s.r.o
Použití článků a fotografií nebo jejich částí je bez souhlasu vydavatele zakázáno.