Actionbar Allplan
Actionbar Allplan

ALLPLAN oznamuje vydání aktualizace BIM řešení Allplan 2018-1 

Společnost ALLPLAN vydává aktualizaci BIM řešení Allplan 2018-1 pro architekty a stavební inženýry. V letošní aktualizaci je kladen důraz na vylepšení a zpříjemnění uživatelského ovládání a na efektivitu během každodenní všední projekce. S aktuální verzí budou uživatelé produktivnější a zvýší kvalitu svých plánů.

„S nejnovější aktualizací programu Allplan 2018 nabízíme i nadále vysoce kvalitní software. Tím podporujeme naše zákazníky maximálně výkonným softwarem“, vysvětluje Kevin Lea, Senior viceprezident produktového managementu. „Doporučujeme našim zákazníkům přejít na nejnovější verzi programu Allplan, aby mohli během své každodenní práce využít v plném rozsahu všechny výhody softwaru.“

 

Rozšířený import IFC4

V říjnu 2017 uvedla společnost ALLPLAN na trh své nové BIM řešení Allplan 2018. Jednou ze senzací byly různé nové funkce na podporu BIM procesů, jako např. optimalizovaný export dat IFC4. S aktualizací Allplan 2018-1 je nyní k dispozici i import IFC4 dat a tím je podpořen celý pracovní postup BIM. Mezi novinky patří také vylepšená integrace stavebních dílů v modelu Allplan.

S verzí Allplan 2018 bylo vylepšeno uživatelské rozhraní funkce Actionbar. Díky ní najdou uživatelé rychleji správné nástroje pro příslušnou úlohu. Na základě zpětné vazby zákazníků se funkce dále vylepšila tak, aby byla efektivnější. Spousta funkcí je k dispozici jen na jedno kliknutí.

 

Dostupnost

Allplan 2018-1 je dostupný ke stažení pomocí funkce automatická aktualizace v programu Allplan nebo na portálu Allplan Connect.
Další informace: www.allplan.com/architecture a www.allplan.com/engineering.

 

O společnosti

ALLPLAN je globálním poskytovatelem otevřených řešení pro Building Information Modeling (BIM). ALLPLAN udává směr již více než 50 let v digitalizaci stavebnictví. Nabízíme inovativní nástroje orientované na požadavky uživatelů pro plánování, výstavbu a využívání staveb a inspirujeme své zákazníky v uskutečnění jejich vizí. Řešení ALLPLAN používá více než 240 000 architektů, inženýrů, stavebních firem a správců objektů ve 20 jazycích. ALLPLAN se sídlem v Mnichově je součástí Nemetschek Group. Více než 400 spolupracovníků na celém světě vytváří s nadšením úpěšný příběh.

Odešlete e-mailem zpět »


ERA21 vydává ERA Média, s. r. o.
Chleborádova 69/22, 619 00 Brno

Telefon: +420 530 500 801
E-mail: redakce@era21.cz
Projekt se v roce 2021 uskutečňuje za finanční podpory: Ministerstva kultury ČR, Nadace české architektury a Státního fondu kultury ČR.
Copyright ©2004-2021 ERA Média, s.r.o
Použití článků a fotografií nebo jejich částí je bez souhlasu vydavatele zakázáno.