Nabídka práce: vedoucí architekt/ka pro dětská hřiště

Mezinárodní společnost, přední světový specialista na dětská hřiště a venkovní fitness poskytující řešení pro celosvětový trh, hledá pro svou brněnskou pobočku vedoucího architekta/architektku. Nový kolega/kolegyně bude součástí světového projektu vývoje a výroby unikátních hřišť – dřevěných herních sestav a skulptur. Tento typ herních struktur je světově jedinečný a v ČR nemá konkurenci. Nového kolegu/kolegyni tak čeká kreativní, progresivní práce se dřevem i lidmi. Jedná se o pracovní poměr na plný úvazek, s pružnou pracovní dobou a smlouvou na dobu neurčitou.

Zodpovědnosti a náplň práce:

- odpovědnost za architektonické návrhy, scénografie a koncepce dřevěných hřišť a sportovních zařízení podle konkrétních potřeb zákazníků z celého světa;

- management projektů a projektového týmu se čtyřmi designéry/scénografy, kteří na základě požadavků zákazníků vytvářejí koncepce a rozmístění jednotlivých prvků komplexních herních sestav;

- spolupráce s kolegy v projekčních, technických, bezpečnostních týmech;

- zodpovědnost za tvorbu technické dokumentace, manuálů, příručky návrhu a pokynů a zásad pro tvorbu sestav;

- jedná se o opravdu unikátní dřevěné skulptury, multifunkční herní prvky moderní dřevěné architektury; tento koncept hřišť je ve světě jedinečný a zatím na trhu nemá konkurenci.

Požadujeme:

- zkušenosti s návrhy architektonických outdoorových projektů, staveb, scenérií, soch, jevišť, divadelních scén, shows, dětských hřišť nebo jiné;

- zkušenosti se dřevem výhodou, nikoliv podmínkou; důležité jsou stavební a estetické znalosti práce s různými stavebními materiály;

- min. 5 let zkušeností v této oblasti;

- univerzitní vzdělání v oboru stavebnictví, architektura, scénografie, produktový design, průmyslový design, konstrukce, inženýrství dřeva nebo podobné;

- anglický jazyk – minimálně na mírně až středně pokročilé úrovni (případně ochota ke zdokonalování angličtiny);

- znalost konstrukčních programů např. AutoCAD, Solidworks (2D, 3D);

- zkušenosti s vedením podřízených, manažerskou pozicí;

- velká míra kreativity a estetiky, obchodního a manažerského myšlení.

Nabízíme:

- jedinečná příležitost být u zrodu unikátního projektu světového rozměru a důležitosti;

- dlouhodobá spolupráce v rámci stabilní mezinárodní společností;

- odborná školení;

- příjemný kolektiv, motivující mzdové ohodnocení a bonus osobního ohodnocení;

- flexibilní pracovní doba (fixní pracovní doba od 9 do 15 hodin);

- jazykové kurzy na pracovišti;

- týden dovolené navíc;

- dotované firemní stravování;

- místo výkonu práce v Brně-Slatině.

Koho můžete kontaktovat v případě zájmu?

Kontaktní osobou pro tuto pozici je Lucie Sedláčková. Jestliže vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na sedlackova@fenixpersonal.cz, pro bližší nezávazné informace volejte 777 013 379.

Odešlete e-mailem zpět »

ERA21 vydává ERA Média, s. r. o.
Chleborádova 69/22, 619 00 Brno

Telefon: +420 530 500 801
E-mail: redakce@era21.cz
Projekt se v roce 2024 uskutečňuje za finanční podpory: Ministerstva kultury ČR, Nadace české architektury, Statutárního města Brna a Státního fondu kultury ČR.