Trend dekor Rovere Newport (4073); zdroj: Fundermax.
Trend dekor Rovere Newport (4073); zdroj: Fundermax.

"Musíte stavět na vnitřní kráse" (Cristina M., nábytkový designer)

 

Fundermax se dívá hluboko do nitra a ví, po čem interiérové srdce touží. Proto si nové ušlechtilé trend dekory a povrchy našly cestu do aktuální kolekce a doufejme, že brzy si najdou cestu i do vašeho domova, kanceláře nebo jiného interiérové prostoru.

 

Venku to vše vypadá opravdu dobře. Ale co uvnitř? My ve Fundermaxu jsme si položili stejnou otázku a pro znalce interiérů jsme vytořili look, pro který jsme našli inspiraci „venku“. Výsledek: nejnovější trend dekory a povrchy pro roky 2021/22. Zaprvé a především beton. Jako doma je již delší dobu v kuchyních a nyní se postupné dostává do celého interiéru.. Tento trend zosobňuje naše obzvláště elegantní verze „Gypsum“, kterou lze optimálně kombinovat s ušlechtilými nebo kontrastními dřevinami.
Velký návrat slaví také terrazzo, dekor s nekonečnými designerskými možnostmi a variacemi od chladné (Rolling Stones) po hřejivé (Sorano) je opět v kurzu. Není pochyb o tom, že dřevo vypadá ze své podstaty dobře vždycky. Nejlepším důkazem toho jsou rustikální duby pro větší kontrasty, ušlechtilý ořech s perleťovým nádechem (Noce Pavia) nebo uklidňující hladké dřeviny (Eucalipto), které jsou součástí našeho sortimentu. Tyto současné trendy jsou podtrhnuty jedinečnými povrchy Fundermax. Struktury dekory zdůrazňují a dodávají jim přirozený vzhled. Žilkování (Immago), drsná haptika (Grafica), reliéf (Struktura), rýhy (Texta) nebo jemná struktura (Natura) - všechny jsou krásné. Ale to, co na konci každé práce stále považujeme za nejkrásnější, je spokojený úsměv našich zákazníků, jakmile uvidí výsledek. Těšíme se na ten Váš.
www.fundermax.at/en

Odešlete e-mailem zpět »


ERA21 vydává ERA Média, s. r. o.
Chleborádova 69/22, 619 00 Brno

Telefon: +420 530 500 801
E-mail: redakce@era21.cz
Projekt se v roce 2022 uskutečňuje za finanční podpory: Ministerstva kultury ČR, Nadace české architektury a Státního fondu kultury ČR.
Copyright ©2004-2022 ERA Média, s.r.o
Použití článků a fotografií nebo jejich částí je bez souhlasu vydavatele zakázáno.