Dvířka T.effect s antibakteriální úpravou; zdroj: Trachea.
Dvířka T.effect s antibakteriální úpravou; zdroj: Trachea.

Lakované, sametové a antibakteriální

Hluboký mat, antibakteriálnost a snadná údržba nábytkového povrchu? Řešení nabízí lakovaný laminovaný materiál T.effect s antibakteriálními vlastnostmi, který na trh uvedla společnost Trachea, největší český výrobce nábytkových dvířek a panelů.

 

Dvířka T.effect jsou překryta akrylátovým UV lakem, který zajišťuje barevnou stálost dekoru a zároveň hebkost povrchu. Na matném laku díky anti-touch úpravě nezůstávají otisky prstů, což je u těchto povrchů rozhodující pro jejich praktické používání. Předností dvířek T.effect je jejich hladce vytvrzený povrch, na němž se nedrží bakterie a do vnitřní struktury nábytku nepronikají žádní mikrobi. Praktičnost této novinky na trhu nábytkových povrchů podporuje i hranění materiálu za pomoci vlhkuvzdorných PUR lepidel, která zaručují přilnavost hran. T.effect tak splňuje požadavky na designový materiál s užitkovými vlastnostmi, navíc za příznivou cenu.

www.trachea.cz

 

Odešlete e-mailem zpět »


ERA21 vydává ERA Média, s. r. o.
Chleborádova 69/22, 619 00 Brno

Telefon: +420 530 500 801
E-mail: redakce@era21.cz
Projekt se v roce 2021 uskutečňuje za finanční podpory: Ministerstva kultury ČR, Nadace české architektury a Státního fondu kultury ČR.
Copyright ©2004-2021 ERA Média, s.r.o
Použití článků a fotografií nebo jejich částí je bez souhlasu vydavatele zakázáno.