Pozvánka na JfK 23
Pozvánka na JfK 23
Porotce JfK 23: Filip Landa
Porotce JfK 23: Filip Landa
Porotkyně JfK 23: Jana Bernartová
Porotkyně JfK 23: Jana Bernartová
Porotce JfK 23:Jiří Hořavka
Porotce JfK 23:Jiří Hořavka
Porotce JfK 23: Petr Štefek
Porotce JfK 23: Petr Štefek
Porotkyně JfK 23: Eliška Slámová
Porotkyně JfK 23: Eliška Slámová

25 let FUA TUL a Ještěd F kleci 23

Ještěd F kleci je soutěž na půdě Fakulty umění a architektury Technické univerzity v Liberci pořádaná jejími studenty. Letošní již 23. ročník ročník začne v pondělí 10. února a slavnostně vyvrcholí vyhlášením vítězů v pátek 14. února. Zároveň je spojený s oslavami 25 let od založení FUA TUL.

Zahájení JFK týdne proběhne v hospodě Vokno formou koncertů dvou pražských indie-rockových kapel — Iggy Mayerov a Branko’s Bridge.
V úterý se v Antikvariátu a knihkupectví Fryč uskuteční přednáška o Papírovém ,,náměstí’’. Problematiku představí liberecký historik Jan Mohr a případná řešení nabídne architekt Jiří Žid.
Středa se ponese v duchu workshopů. V Ateliéru Karla Hubáčka proběhne knihvazačská dílna a workshop recyklovaného sublimačního tisku na trička.
Ve čtvrtek již budou porotci procházet všechny práce, které vznikly na půdě FUA TUL za uplynulý zimní semestr. Porota je tematicky složena z absolventů Fakulty umění a architektury, jelikož ta letos slaví krásných 25 let své existence! Rozhodovat o vítězích tedy budou architekti Petr Štefek a Eliška Slámová, grafičtí designéři Jana Bernartová a Jiří Hořavka a šéfredaktor časopisu ERA21 Filip Landa. 
Poslední den JFK bude vyjímečně obohacen o program Oslav 25 let FUA TUL, který je plný (nejen) absolventských překvapení.
Dveře Ateliéru Karla Hubáčka se otevřou již v 15 hodin a zůstanou otevřeny až do pozdního večera. Vrcholem večera bude velkolepé vyhlášení vítězů Ještědu F Kleci, které začne ve 21 hodin. Ateliér samozřejmě kromě milých návštěvníků zaplní i spousta dobrého jídla a pití. Nenechte si Ještěd F Kleci ujít a přijďte se podívat!

www.jestedfkleci.cz

zdroj: Helena Herzánová, JFK tým

 

Odešlete e-mailem zpět »

ERA21 vydává ERA Média, s. r. o.
Chleborádova 69/22, 619 00 Brno

Telefon: +420 530 500 801
E-mail: redakce@era21.cz
Projekt se v roce 2020 uskutečňuje za finanční podpory: Ministerstva kultury ČR, Nadace české architektury, Statutárního města Brna a Státního fondu kultury ČR
Copyright ©2004-2020 ERA Média, s.r.o
Použití článků a fotografií nebo jejich částí je bez souhlasu vydavatele zakázáno.